Hario V60 zestaw Kraft

Hario V60 zestaw Kraft

Hario V60 zestaw Kraft

Kup teraz, dostaniesz jutro! Zapłać w ciągu:

Cena brutto
96.00 PLN

Za ten produkt dostaniesz: 9 x ziarno punktowe
Kolor:

nazwa palety:

Zestaw dla początkującego kawosza metod alternatywnych, tzw. Craft Coffee Maker.
Metoda V60 umożliwia nam uzyskanie naparu o owocowym smaku, wyczuwalnej kwasowości oraz klarowności.

Komplet składa się z:

-plastikowego Dripa V60- 02,

-szklanego dzbanka o pojemności 700ml,

-40 filtrów 02.

Opis

Dodatkowe informacje

Opinie

Polecane

Hario V60 - pan alternatywa

Drip Hario V60 to prawdziwa ikona wśród urządzeń do alternatywnych metod zaparzania kawy - bez wątpienia znajdziecie go w najlepszych kawiarniach specialty. Na szczęście teraz możecie mieć go także w swoim domu! Zestaw od marki Hario zawiera wszystko, co potrzebne do przygotowania kawy w domowym zaciszu. Znajdziecie w nim plastikowy Dripper V60-02, szklany serwer (dzbanek) z japońskiego szkła o pojemności 600 ml, 40 papierowych filtrów i miarkę do kawy (z oznaczeniami 8, 10 i 12 gramów). To wymarzony prezent dla każdego miłośnika kawy, ale także dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z alternatywnymi metodami zaparzania.

 

Moc możliwości drippera Hario V60

Z pomocą Drippera Hario V60-02 zaparzysz jednorazowo kilka porcji naparu. Kawa przygotowana w plastikowym Dripperze wcale nie odbiega smakiem od naparów zaparzanych w innych wersjach tego urządzenia. Jego stożkowa konstrukcja i specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie umożliwiają znakomity przepływ wody.Dzbanek doskonale radzi sobie z utrzymywaniem temperatury podczas zaparzania, a oprócz tego jest wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Jego uchwyt został wykonany z tworzywa sztucznego. Dripper może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

A jak działa to sprytne urządzenie? To proste: wystarczy umieścić filtr w dripperze, a następnie postawić go na dzbanku. Kolejny krok to wsypanie zmielonej kawy, a następnie powolne zalanie jej gorącą wodą. Kilka minut i napar gotowy! Całą instrukcję już wkrótce znajdziecie na naszym blogu! Wybielane filtry, które znajdują się w zestawie gwarantują znakomity przepływ wody i nie zaburzają smaku naparu.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twoja ocena