palarnia kawy
KOLUMBIA La Cinta

KOLUMBIA La Cinta

Kup teraz, dostaniesz jutro! Zapłać w ciągu:

Cena brutto
0.00 PLN

Za ten produkt dostaniesz: 0 x ziarno punktowe
Gramatura
Kolor:

nazwa palety:

0 szt w magazynie

La Cinta, to taka kawa, którą można porównać do kwaśnych żelek. Jest owocowa, słodka, zachowując przy tym odpowiedni balans. Szczególnie polecamy ją do alternatywnych metod parzenia: Chemex, Kalita, V60, AeroPress, ekspres przelewowy.

Opis

Dodatkowe informacje

Opinie

Polecane

Gospodarstwo rodziny Olaya znajduje się w mieście Tolima, w zachodniej części Kolumbii. Zbierane przez ponad 20 lat doświadczenie i ciężka praca, pozwoliły rodzinie produkować kawę bardzo wysokiej jakości, kontrolując każdy etap procesu, niezależnie od panujących warunków.

Czym jest micro-lot?
Micro-lot to starannie wyselekcjonowane ziarna kawy o wyjątkowych cechach. Uprawa jest bardziej zindywidualizowana, a zbiory są zdecydowanie lepszej jakości, od tych rosnących w innej części plantacji. Na powstanie microlotów ma wpływ wiele czynników środowiskowych takich jak; rodzaj gleby, stopień zacienienia lub nasłonecznienia, sąsiedztwo innych roślin oraz ogólny mikroklimat panujący na plantacji. Microloty są dumą plantatora i decydują o renomie plantacji.

Kolumbia La Cinta

Region: Tolima

Farma: rodzina Olaya

Odmiana botaniczna: Caturra

Wysokość upraw: 1700-1820m n.p.m.

Metoda obróbki: anaerobic

Profil smakowy: granat, czarna porzeczka, karmel

88,5SCA

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twoja ocena
Palarnia Kawy

Zapraszamy Cię do naszych kawiarni - usiądź wygodnie, napij się pysznej kawy, zapytaj nas o jej historię. Pozwól sobie zatrzymać się przy filiżance gorącego naparu i zaczerpnij głębokiego oddechu do dalszej podróży, zwanej życiem!